English

درباره ما

                   
 
شرکت Shifei در سال 1996 با راه اندازی کارخانه محصولات آرایشی و بهداشتی و نوار موبر شيفي تاسیس گردید و از آن هنگام تا کنون به شکل حرفه ای اقدام به تولید محصولات اپیلاسیون کرده است.
پیگیری و پشتکار تیم متخصصین این شرکت، موجب پیشرفت سریع  آن هم در بازار داخلی و خارجی گردیده است. در طی سال های 2004 تا 2009 Shifei با خریداری دو لاین پیشرفته تولید نوارهای مو بر از کشورهای ژاپن و ایتالیا کیفیت محصولات خود را ارتقا داده و همچنین توانست ظرفیت تولید خود به عدد 600 هزار نوار موبر و 500 هزار نوار مخصوص نقاط سینه صورت ، در روز برساند.
در حال حاضر Shifei  تولید کننده حرفه ای محصولات تخصصی برایاپیلاسیون بوده که محصولات آن در بسیاری از بازارهای جهانی  فروخته می شود. کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات این شرکت موجب افزایش روز افزون مشتریان آن گردیده است.


In addition to the replica watches uk timing function, the watch at 3 o'clock position to replica watches open a window, respectively, the week display and date rolex replica display window, up and down symmetrical layout is also very consistent with public rolex replica uk aesthetic.